Temat: Otwieramy watek z busu nr 3

Witamy na watku zwiazanym z wycieczka Triady bus 3

2

Odp: Otwieramy watek z busu nr 3

Witam. Dotarłem cało do domq i teraz czekam na jakieś info odnośnie utrwalonych widoczków :] Pozdrawiam // Jacek

3

Odp: Otwieramy watek z busu nr 3

My też dotarliśmy (Andrzej i Ela) choć z podwójnym lądowaniem. Fotki w ciągu kilku dni będę ładował do osobnej galerii na stronce. Kto ma coś ciekawego to poproszę na maila a ja już je sobie powkładam. Galerię nazwę np. Rumburak w Turcji smile Zapraszam do dyskusji. Moderatorem tego forum będzie Witek (choć wcale nie wyrażał zgody). Pozdrawiam

Nie ma spraw nie do rozwiązania, są tylko sprawy beznadziejne !!!
Kieres Family - Strona Rodziny Kieres

4

Odp: Otwieramy watek z busu nr 3

zanim ja przejrzę te kilkaset fotek, żeby coś wybrać to troszkę czasu może minąć ;] ale postaram się coś podesłać.

5

Odp: Otwieramy watek z busu nr 3

Wpisujcie prosze swoje imiona tak zebysmy wiedzieli kto pisze smile

6

Odp: Otwieramy watek z busu nr 3

Albo wstawić swój awatar big_smile właśnie skończyłem oglądać swoje fotki , nawet wyszły niezłe.
Może jutro wsadzę je na stronkę.

Nie ma spraw nie do rozwiązania, są tylko sprawy beznadziejne !!!
Kieres Family - Strona Rodziny Kieres

7

Odp: Otwieramy watek z busu nr 3

teraz lepiej ??:> :]

8

Odp: Otwieramy watek z busu nr 3

A ja przypominam wątek muzyczny naszych wakacji...... ale było fajnie smile
http://pl.youtube.com/watch?v=P0DRvgjZh … re=related
Pamiętacie???

Pozdrawiam
Brygida

P.S. niestety link do naszej pioseneczki nie jest już dostępny

9

Odp: Otwieramy watek z busu nr 3

Naszych kilkaset wybranych zdjęć zamieściłem na stronie , możecie sobie oglądać ale przyślijcie w końcu jakieś swoje fotki , najlepiej w paczce po kilka sztuk. Zrobię całkiem nową galerię ze zdjęć zebranych, będzie je można komentować i oglądać jako pokaz slidów.
Chciałbym, żeby ktoś przysłał mi to ostatnie grupowe zdjęcie na schodach hotelu w Pammukale.
Już jest nasza wspólna galeria Turcja Bus Nr 3

Nie ma spraw nie do rozwiązania, są tylko sprawy beznadziejne !!!
Kieres Family - Strona Rodziny Kieres

10

Odp: Otwieramy watek z busu nr 3

Witamy, przeżyliśmy już szok pourlopowy i udało nam sie znaleźć  forum.
Gdzieś dobrze schowałem  (żeby nie zgubic) adres e-mail do Zbyszka, jak znajdę to wrzucę

11

Odp: Otwieramy watek z busu nr 3

Super, że znaleźliście to forum, mam nadzieję, że powiększy się nasza wspólna galeria zdjęć BUS Nr 3, przecież nie odezwał się jeszcze Witek z Dianą a on nacykał tego chyba najwięcej. E-mail do Zbyszka też by się przydał smile (pogrzeb w swoich zapiskach) pozdrawiam serdecznie.

Nie ma spraw nie do rozwiązania, są tylko sprawy beznadziejne !!!
Kieres Family - Strona Rodziny Kieres